O nás

Jsme malou rodinnou firmou, která vyrábí výrobky ze dřeva nepřetržitě již od roku 1976. Vznikla zásluhou p. Jaroslava Janováče, který svou lásku ke dřevu přenesl do podoby tradičních valašských výrobků, za což získal titul „Mistr lidové umělecké výroby“. Své zkušenosti a nadání předal svým potomkům, kteří po jeho úmrtí pokračují v jeho odkazu a rozšiřují jej o nové výrobky.

Již od začátku probíhá spolupráce s Valašským muzeem v Rožnově p. Radhoštěm, která trvá již přes 40 let. Spolupracujeme také i s velkými městy, obcemi a soukromými organizacemi, pro které vyrábíme stylové dřevěné stánky, zakázkové prodejní chatky, dřevěné zvonice, atd. Ty vhodným způsobem dokreslují atmosféru dobových, farmářských či prostě jen městských trhů. Pro hrady a zámky dodáváme také reklamní předměty.

 

 

Vyrábíme z českého dřeva a našimi dodavateli jsou české firmy z okolí. Naše výrobky jsou zdravotně nezávadné a snadno ekologicky likvidovatelné. Neničíme životní prostředí zbytečnými plasty, opracováváme místní surovinu a tak nezatěžujeme ovzduší uhlíkovou stopou.

Díky Vám, našim zákazníkům, jsme na trhu již přes 40 let a těšíme se na pokračování další vzájemné spolupráce.